???????? Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka! ????????

Dzisiaj jest ten najwspanialszy dzień w roku, kiedy bezkarnie można jeść lody na śniadanie, budować bazy z kocy i śmiać się do rozpuku! ????????

Wszystkim dzieciom – tym malutkim, tym trochę większym i tym całkiem dorosłym (bo przecież każdy z nas ma w sobie coś z dziecka!) – życzymy świata pełnego kolorów i niesamowitych przygód! Nieskończonej ilości powodów do szczerego, głośnego śmiechu! Niegasnącej ciekawości świata i odwagi do spełniania nawet tych najbardziej szalonych marzeń.

???? Góry słodkości i czasu na beztroską zabawę!

Niech ten dzień będzie pełen słońca, uścisku od bliskich i super zabawy! Pamiętajcie, żeby dzisiaj znaleźć chwilę na robienie tego, co sprawia Wam największą frajdę! ????✨

informacja_2026_praszka_fb_dzien_dziecka.jpeg