???? Sukces naszych młodych artystów! "Wioski bez troski" rozstrzygnięte! ????

Z ogromną dumą dzielimy się wspaniałymi wieściami! 7 maja w Miejskim Domu Kultury w Oleśnie odbyło się uroczyste podsumowanie etapu regionalnego XVI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego organizowanego przez KRUS pod hasłem "Wioski bez troski". ????????

Uczniowie z naszej gminy zaprezentowali niesamowity poziom, a wykonane prace były przepiękne! W uroczystości wziął udział Burmistrz Praszki, Włodzimierz Stochniałek, który wspólnie z organizatorami gratulował laureatom.

???? Laureaci z naszej gminy:

???? Pola Sieradzka (ZSP w Strojcu) – I miejsce w kategorii klas 0-3

???? Bartosz Antosik (ZSP w Strojcu) – II miejsce w kategorii klas 4-8

????️ Mikołaj Tabaka (SP nr 3 w Praszce) – wyróżnienie (klasa IV)

????️ Emilia Tabaka (SP nr 3 w Praszce) – wyróżnienie (klasa II)

Oprócz dyplomów, wszyscy uczestnicy otrzymali miłe upominki przygotowane przez KRUS oraz ARiMR ????

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom oraz każdemu uczniowi, który podjął wyzwanie i wziął udział w konkursie. Wasza kreatywność nie zna granic! Brawo! ????????????

#GminaPraszka #KonkursPlastyczny #KRUS #WioskiBezTroski #ARiMR #MłodziArtyści #Sukces #DumniZNaszychUczniów