NASZ CZŁOWIEK W „MUST BE THE MUSIC”! ![]()
Już DZIŚ (8 maja) na wielkiej scenie półfinału programu Must Be The Music wystąpi niezwykle utalentowany mieszkaniec naszej gminy – Mateusz Gędek ![]()
![]()
Mateusz niejednokrotnie zachwycał nas swoim głosem, a teraz czas, by usłyszała go cała Polska! Ale sam talent to nie wszystko – potrzebne jest nasze wsparcie! ![]()
Bądźmy dziś przed telewizorami i wspólnie oddajmy głosy na Mateusza! Pokażmy, jaką siłę ma nasza lokalna społeczność. Każdy głos ma znaczenie!
Mateusz, cała gmina trzyma kciuki!
#mateuszgedek #mustbethemusic #polsat






