???? NASZ CZŁOWIEK W „MUST BE THE MUSIC”! ????

Już DZIŚ (8 maja) na wielkiej scenie półfinału programu Must Be The Music wystąpi niezwykle utalentowany mieszkaniec naszej gminy – Mateusz Gędek ????✨

Mateusz niejednokrotnie zachwycał nas swoim głosem, a teraz czas, by usłyszała go cała Polska! Ale sam talent to nie wszystko – potrzebne jest nasze wsparcie! ????️

Bądźmy dziś przed telewizorami i wspólnie oddajmy głosy na Mateusza! Pokażmy, jaką siłę ma nasza lokalna społeczność. Każdy głos ma znaczenie!

Mateusz, cała gmina trzyma kciuki!

#mateuszgedek #mustbethemusic #polsat

2026_05_684663352-18312651454273617-7474717520648765874-n-easy-resize-com_69fb41d2ee39a.webp