Mammobus w Praszce ![]()
9 lipca przy Szkole Podstawowej nr 3 będzie dostępny mammobus, gdzie w ramach świadczenia NFZ można wykonać mammografię. Rak piersi jest najczęściej występującym nowotworem u Polek, a wczesne wykrycie daje szansę na odzyskanie zdrowia.
Wakacje? Dobry czas, by zbadać piersi!
![]()
Co daje prawdziwy spokój? Świadomość, że nie przegapiło się nic bardzo ważnego. Dlatego odwiedź mammobus i wykonaj bezpłatną, profilaktyczną mammografię. NFZ refunduje to badanie wszystkim kobietom w wieku od 45 do 74 lat. Lekarze przekonują, że profilaktyka ratuje życie!
Aby zarejestrować się na badanie, wystarczy:
zapisać się online na rejestracja.mojamammografia.pl
lub telefonicznie: 58 767 34 44.
Na miejscu trzeba mieć dowód tożsamości.
Więcej informacji ![]()
https://www.nfz.gov.pl/dla-pacjenta/programy-profilaktyczne/mammobusy/








