Na Parterze remizy znajdują się dwa garaże w którym są samochody i sprzęt ppoż.
W obiekcie jest również świetlica, biuro zarządu OSP, pomieszczenia gospodarcze oraz toalety i klatka schodowa wraz z korytarzem.
Na piętrze znajduje się sala balowa, oraz duża scena, która w przeszłości była wykorzystywana do przedstawień teatralnych. W chwili obecnej ze sceny korzysta orkiestra dęta OSP Przedmość. Obok sali mieści się duże zaplecze kuchenne.
 
Kuchnia składa się z dwóch części:
- pierwsza część to zmywak oraz wydawka posiłków dla kelnerek
- dróga część to miejsce przyżądzania potraw, czyli piece kaflowe i gazowe, oraz stoły pomocnicze do przygotowywania potraw. Obok kuchni znajduje się duża chłodnia na ciasta i inne posiłki. Posiadamy również pełen zestaw naczyń obiadowych, deserowych itp.
Sala z kuchnią jest w pelni przygotowana do obsłużenia 150 osób. Sale wynajmujemy na różne imprezy okolicznościowe. Osoby zainteresowane wynajęciem sali proszone są o kontakt TEL - 880-777-658
 
Park
Obok remizy znajduje się park w którym jest scena dla zespołu oraz krą taneczny. w sezonie letnim odbywają się tu imprezy plenerowe. Bardzo często z parku korzystają klubowicze emerytów oraz polski związek wędkarski.