Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie na hasło promujące naszą Gminę Praszka!

Tu żyjemy, stąd wyjeżdżamy - tu wracamy. Wielu z nas urodziło się właśnie tutaj, tu nasza praca, znajomi, dorastają nasze dzieci. Tu są nasze radości i codzienne, życiowe wyzwania. Mijając w drodze miejscowości spotykamy się z zachętą odwiedzenia tychże miejsc: Mielno. Nad dwiema wodami, Katowice. Miasto ogrodów, Kluczbork. Zajrzyj do nas, Wrocław. Miasto spotkań. Cieszyn. Robi wrażenie. Dlaczego nasza Gmina Praszka - z tak niesamowitą historią i obecnie z wieloma pięknymi miejscami, bardzo często bardziej zachwycającymi przyjezdnych niż nas w codziennym zabieganiu - nie może mieć hasła, które będzie Ją promowało? Takie hasło - przy powstającej obwodnicy Praszki może zachęcić przejezdnych do zatrzymania auta i odwiedzenia nas. Bądźmy dumni z miejsca w którym jesteśmy, z którym wiążą nas rodzinne wspomnienia i osobiste emocje.

Hmmm....jakie może być hasło promujące Praszkę? - Ty nam powiedz! Weź udział w Konkursie! Czas trwania Konkursu: od 10 czerwca, godz. 13. do 15 października, godz. 13. 2021 roku. Prosimy o przeczytanie Regulaminu.  Do Regulaminu załączyliśmy kartę zgłoszenia. Wypełnioną kartę należy złożyć w formie papierowej w Domu Kultury w Praszce, ul. Kościuszki 9. Czas START dziś o godz. 13. (można myśleć już teraz)

Nagrodą dla zwycięzcy będzie rower miejski! ze zwycięskim hasłem na ramie!

Organizatorem Konkursu jest Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Praszce. Patronat objął Burmistrz Praszki. Partnerami Konkursu są: DUDI.Studio Graficzne, sklep 2Rowery z Praszki. Patronat medialny: Radio Ziemi Wieluńskiej, Praszkowski AS serwisowy.

Regulamin konkursu: PDFRegulamin - Konkurs na hasło Gmina Praszka.pdf (142,93KB)

plakat_konkurs_haslo.jpeg