Już za kilka dni do kina „Polonez” po raz kolejny zawita Opolskie Kino Objazdowe OKO.

Wizyty będą dwie - w niedzielę 10 lutego oraz w środę 13 lutego.

W tym pierwszym terminie przewidziano trzy seanse. Na godz. 15:00 zaplanowano została projekcja francuskiego filmu animowanego „Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru”, który powstał na podstawie popularnych komiksów. „Doskonały humor, wspaniali bohaterowie, szczypta magii i rewelacyjna zabawa od pierwszej do ostatniej minuty. Oto film, który zadowoli gusta widzów w każdym wieku” - recenzuje portal Kino Świat.

Natomiast o godz. 17:00 i 19:00 będzie można obejrzeć polską komedię romantyczną „Planeta Singli 3” z Maciejem Stuhrem, Bogusławem Lindą, Borysem Szycem i Weroniką Książkiewicz w rolach głównych. „Planeta Singli 3” to kontynuacja losów spokojnej nauczycielki muzyki i wybuchowego dziennikarza telewizyjnego.

Ceny biletów: 16 zł (normalny) i 14 zł (ulgowy), można je zarezerwować na www.opole.film.pl

Z kolei 13 lutego odbędzie się seans w ramach Klubu Dobrego Filmu. Organizatorzy zapraszają na czeski obraz „Boso po ściernisku”. Film ten zdobył w 2017 roku nagrodę publiczności podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cottbus.

Akcja toczy się w czasie II wojny  światowej, ale nie jest to film rozliczeniowy. Krwawe sceny wojenne są w tle opowieści o dorastaniu młodego bohatera.

Cena biletu - 10 zł.