Znalezione obrazy dla zapytania PASOWANIE Znalezione obrazy dla zapytania PASOWANIE NAPIS

 

  31 października  2018r.  pozostanie na długo w pamięci  i na fotografiach przedszkolaków  z grupy "Wesołe Skrzaty" oraz ich rodziców i najbliższych. Minęły dwa miesiące odkąd dzieci  po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola.  Chociaż początki były trudne to ta pierwsza ważna uroczystość jaką jest pasowanie na przedszkolaka zamyka etap adaptacji. Uroczystość rozpoczęła się  powitaniem przybyłych gości i wszystkich zebranych przez panią dyrektor Magdalenę Król. Krótka część artystyczna w wykonaniu  małych artystów była dla niektórych egzaminem, bo to pierwsze występy przed publicznością. Dzieci spisały się na medal i otrzymały gromkie brawa .

 

 Następnie pani dyrektor dokonała pasowania poprzez dotknięcie  ramienia wielką czarodziejską kredką wypowiadając słowa: ”Pasuję Cię na dzielnego i wesołego przedszkolaka”. Ta wyjątkowa chwila wzbudziła wiele emocji zarówno u dzieci jak i wszystkich zebranych. Na znak przyjęcia do grona społeczności przedszkolnej  i na pamiątkę dzieci otrzymały dyplomy i upominki.

 Dziękujemy wszystkim  za przybycie i udział w tej pierwszej ważnej dla maluchów przedszkolnej uroczystości. Pozwoliła  ona rodzicom, nauczycielkom i dzieciom zintegrować się. Była również świetną okazją do poznania umiejętności dzieci, nabytych przez dwa miesiące uczęszczania do przedszkola. Przedszkolakom  gratulujemy, życzymy dużo uśmiechu, radosnych i szczęśliwych chwil każdego dnia pobytu w  przedszkolu a rodzicom, by zawsze byli dumni ze swoich pociech.

 

Fotorelacja z uroczystości :