Znalezione obrazy dla zapytania język angielski napis      Język angielski

 

"Dziecko rodzi się genialne. Zaledwie w ciągu dwóch lat opanowuje język - zdecydowanie lepiej niż naukowiec z doktoratem. Po trzech, czterech latach włada nim doskonale"

Tony Buzan, psycholog angielski

 

Nie ma lepszego czasu na rozpoczęcie nauki języka obcego niż wcześnie w przedszkolu, gdyż dzieci w tym czasie najłatwiej przyswajają wymowę.

Dzieci uczą się języka obcego w podobny sposób, w jaki nauczyły się języka ojczystego. Pomimo tego, że naukę drugiego języka rozpoczynają nieco później, to etapy nauki są zbliżone do etapów przyswajania sobie przez dzieci języka ojczystego. Poznają język angielski, słuchając go i bawiąc się nim zupełnie nieświadomie - nie wkuwają słówek , ani nie uczą się gramatyki. Dzieci uczą się wierszyków i piosenek oraz często używanych zwrotów.

W naszym przedszkolu zajęcia z języka angielskiego w grupie "Wesołe Skrzaty" odbywają się 2 razy w tygodniu po 15 minut.   Zajęcia prowadzi lektor języka angielskiego Pani Katarzyna Ladra. 

Mając na uwadze dziecięcą otwartość na naukę języków obcych oraz ich ogromną chłonność umysłu, stwarzamy naszym wychowankom możłiwość poznania języka angielskiego w naturalny sposób.

Znalezione obrazy dla zapytania język angielski napis