karnawal
 
16.01.2015r.  odbył się BAL KARNAWAŁOWY
 
pod hasłem "W ZIMOWEJ KRAINIE"
 

Karnawał to fantastyczny czas  dla naszych milusińskich. Dla nich bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. W naszym przedszkolu także odbył się taki bal, podczas którego najmłodsi mieli możliwość wspólnego potańczenia i pośpiewania.

Niezliczone księżniczki, towarzyszący im kowboje, Indianie, krasnoludki, królewny, motylki, myszki, krakowianki, policjanci, smok oraz batman ze spidermanem i żółwiem ninja   a także  inne  postacie z kreskówek opanowały na kilka godzin przedszkole.

Dzieci tańczyły twista, rock and rolla, sambę, Makarenę, Kaczuszki i świetnie się przy tym bawiły. Nie zabrakło również konkursów, przygotowanych przez animatorkę zabaw - klauna, w których bardzo chętnie wszyscy uczestniczyli. Gdy tancerze poczuli się bardzo zmęczeni klaun ogłosił  przerwę na  na posiłek – pyszny kawałek ciasta i herbatkę.

Podczas zabawy dzieci wzięły również udział w profesjonalnej sesji fotograficznej.  

Na twarzach małych tancerek i tancerzy malował się uśmiech, który nie znikał, mimo chwilowego zmęczenia. Było bardzo radośnie, kolorowo i zabawnie. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały balową salę. 

Zapraszamy do galerii zdjęć.