Kalendarium wydarzeń

 


                                               Wrzesień

01-19 Badanie przesiewowe dzieci  przez logopedę
09 -12 Zebranie z rodzicami ogólne i w poszczególnych grupach
24-środa 900-1200 Jesienne zabawy  - wycieczka do lasu wTęczynowie  gr.III i IV
25- czwartek –1040 Teatrzyk „Złota rybka” ART-RE
30-wtorek- 1200 Akcja Akademii Aquafresh – bicie rekordu Guinnessa w szczotkowaniu zębów

                                               Październik

07 - wtorek Dzieci przygotowują Jesienne kanapki. Gr II - Krasnale
09- czwartek Spotkanie z policjantem "Bezpieczny przedszkolak”
10-piątek Uroczystość "Pasowania na przedszkolaka"  

 

14-wtorek Dzień Edukacji Narodowej- uroczystość wewnętrzna
16-czwartek Lekcja fotografowania
22 - środa Badanie przesiewowe dzieci przez specjalistów: pedagog, psycholog
24-piątek próbna ewakuacja pożarowa
30-czwartek - 930 Teatrzyk „ Książe i żebrak” ART-RE  

 

31-czwartek Wyjście na cmentarz- wszystkie grupy

   

                                               Listopad

03-08 Wyjście do muzeum „Święto Niepodległości” gr. III, IV, V
04- wtorek Zabawy plastycze  

 

06- czwartek 945 "Królewna Śnieżka"- wyjazd do teatru w Częstochowie  

 

19- środa IV Konkurs recytatorski
20-czwartek - 930 Teatrzyk „Czarnoksiężnik z krainy OZ ” ART-RE  

 

24-29 Zajęcia otwarte  

 

27- czwartek Utrwalamy zasady segregowania śmieci  

 

                                                           Grudzień

02-wtorek - 10 00                                     VI Spartakiada Mikołajkowa. Hala sportowa gr. IV, III  

 

05- piątek -930                Teatrzyk „Piękna i bestia„ ART.-RE    

  oraz Spotkanie z Mikołajem  

 

18-czwartek-17 45       

MGOKiS

"Opowieść wigilijna"- jasełka w wykonaniu dzieci, wspólne śpiewanie kolęd, kiermasz ozdób bożonarodzeniowych,słodki poczęstunek  

 

                                                          Styczeń

11-niedziela XXIII Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gr. IV, III
16  piątek 9 20  - 12 00 Bal przebierańców - " Hawaje"
19.01-01.02 Ferie zimowe

                                                  Luty

02-06 Dni Otwartych Drzwi
09-poniedziałek – 9 30 Teatrzyk „Kaczka Cudaczka” ART.-RE
16-20 Dni z Babcia i Dziadkiem w poszczególnych grupach

 

Marzec 

05- czwartek 9 30  Teatrzyk „Muzykanci z Bremy:  ART –RE
09- poniedziałek Dzień Kobiet
16-20 Zajęcia otwarte w poszczególnych grupach
20-piątek  „Powitanie wiosny”- teatrzyk w wykonaniu dzieci gr. III, IV,V
23-27 Kiermasz ozdób Wielkanocnych

                                                                         

Kwiecień

01-środa                     Zajączek dla dzieci– Obyczaj Wielkanocny
29-środa 1000 XVII Mini- festiwal piosenki przedszkolnej-eliminacje przedszkolne
30-czwartek  9 30  Teatrzyk „ Cyrkowe wyczyny klauna i dziewczyny” ART.-RE

                                                Maj

04-08  XVII Mini- festiwal piosenki przedszkolnej- eliminacje gminne
06-09 Spotkanie ze strażakiem
21-czwartek 930 Teatrzyk ”Recepta na leniuszka” KANON
27-środa Dzień Samorządowca – wyjście z życzeniami ( jedna grupa)
29-piątek  ok. 1700 Spotkanie z rodzicami z okazji Dnia Mamy i Taty - teatrzyk

                                        

                                               Czerwiec

01-poniedziałek   Dzień Dziecka  - XI  Spartakiada sportowa.
08-12 Wycieczka całodniowa –dzieci 5-6 letnie
15-19 Spotkanie ze Strażą Miejską „Bezpieczne wakacje”
20-sobota VII  Praszkowska Biesiada Świętojańska”
25-czwartek 1000 Uroczyste  Pożegnanie Starszaków