Aktualności

 • ogolne-alert.png

  Komunikat RSO: Komunikat 5/PD/2019 z dnia 18.10.2019 r.

  Główny Inspektorat Ochrony Środowiska Regionalny Wydział Monitoringu Środowiska w Opolu informuje, że na terenie strefy opolskiej województwa opolskiego stwierdzono wystąpienie przekroczenia poziomu dopuszczalnego dla pyłu zawieszonego PM10 dla wartości średniodobowej w roku 2019.

  Czytaj artykuł
 • Zgłoszone projekty do Budżetu Obywatelskiego na rok 2020

  Przedstawiamy listę zweryfikowanych projektów jakie zostały zgłoszone do budżetu obywatelskiego gminy Praszka na rok 2020

  Czytaj artykuł
 • XII Sesja Rady Miejskiej w Praszce

  Rada Miejska w Praszce informuje, że w dniu 17 października 2019 r. o godz. 10.00 w Muzeum w Praszce odbędzie się XII/2019 sesja Rady Miejskiej w Praszce

  Czytaj artykuł
 • Plakat promujący seans filmowy

  Klub dobrego filmu zaprasza

  Klub dobrego filmu wraca po letniej przerwie i zaprasza w dniu 23-10-2019 r. o godz. 18.00 na film Powrót Bena (z Julią Roberts)

  Czytaj artykuł
 • Wyniki wyborów parlamentarnych w Gminie Praszka

  Czytaj artykuł
 • Beznazwy-6.jpeg

  Teatr dorosłych zaprasza

  Twój Teatr. Teatr Dorosłych w Praszce serdecznie zaprasza na premierę spektaklu "Złodziejka" zrealizowanego na podstawie scenariusza Inki Dowlasz pt: "Felicja złodziejka" w Domu Kultury w Praszce w dniu 26-10-2019 r. o godz. 18.00.

  Czytaj artykuł
 • Informacja o zmianie siedziby Obwodowej Komisji Wyborczej nr 1 w Praszce

  Informujemy, wyborców z obwodu nr 1 w Praszce obejmującego ulice: Boczna, Byczyńska, Chopina, Gorzowska, Kaliska, Kilińskiego, Kościelna, Kościuszki z wyłączeniem nr 17, 27, 34, 36, 40 i 42, Krótka, Mickiewicza blok 2, Parafialna, Piłsudskiego, Plac Grunwaldzki, Powstańców ŚIąskich, Prusa, Senatorska, Sienkiewicza, Słoneczna, Słowackiego, Styczniowa, Warszawska, Wodna że, siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej nr 1 w Praszce w wyborach do Sejmu RP i Senatu RP znajduje się w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Praszce przy ul. Kościuszki 9 (Dom Kultury).

  Czytaj artykuł
 • Plakat promujący wystawę

  Na straży granic

  Od 11 października 2019 r. Muzeum w Praszce zaprasza na nową ekspozycję czasową NA STRAŻY GRANIC. Straż Graniczna w II Rzeczpospolitej na zachodnim odcinku granicy polsko-niemieckiej.

  Czytaj artykuł
Wszystkie aktualności