Data

ŚNIADANIE

OBIAD

14.10.2019r

Poniedziałek

Chleb wiejski z masłem, frankfuterki na ciepło z ketchupem, plasterki ogórka zielonego, herbata z cytryną.

Zupa kapuśniak, makaron z serem polewą z masła i cynamonem, kompot, jabłko.

15.10.2019r

Wtorek

Chleb z masłem i serkiem wieluńskim ze szczypiorkiem, plasterki papryki, herbata z miodem.

Zupa owocowa, paluszki rybne, ziemniaki puree, surówka z kapusty kiszonej, kompot, batonik zbożowy.

16.10.2019r

Środa

Chałka z masłem, płatki kukurydziane z mlekiem, herbata, banan.

Zupa z kaszy jaglanej z warzywami, pulpety w sosie pomidorowym, ziemniaki puree, surówka z kapusty pekińskiej, kompot.

17.10.2019r

Czwartek

Chleb drobnoziarnisty z masłem i polędwicą drobiową, pomidorki koktajlowe, herbata z cytryną, jogurt.

Zupa ryżowa, filet z kurczaka w płatkach, ziemniaki puree, surówka z marchewki i jabłka, kompot.

18.10.2019r

Piątek

Bułka grahamka z masłem i pasztetem drobiowym, plasterki ogórka kiszonego, herbata z miodem.

Zupa ogórkowa, kluski serowe z polewą z masła, kompot, soczek.

21.10.2019r

Poniedziałek

Chleb z masłem i pastą rybną, plasterki ogórka zielonego, herbata.

Zupa pomidorowa z ryżem, jajo sadzone, ziemniaki puree, mizeria, kompot, biszkopty.

22.10.2019r

Wtorek

Bułka kajzerka z masłem i szynką tradycyjną, plasterki papryki, herbata z cytryną, wafle ryżowe.

Zupa rosół z makaronem, schab pieczony w sosie musztardowym, ziemniaki puree, buraczki, kompot.

23.10.2019r

Środa

Rogal z masłem, płatki kulki czekoladowe z mlekiem, herbata z miodem, gruszka.

Zupa jarzynowa, gulasz z kaszą, ogórek kiszony, kompot.

24.10.2019r

Czwartek

 

 

Chleb wiejski z masłem i mielonką, plasterki ogórka kiszonego, herbata, jogurt.

Zupa lane ciasto na rosole, pieczeń po rzymsku, ziemniaki puree, zasmażana marchewka, kompot.

25.10.2019r

Piątek

Chleb drobnoziarnisty z masłem i żółtym serem, pomidorki koktajlowe, herbata z miodem.

Zupa brokułowa, ryż na mleku z jogurtem i truskawkami, kompot, mus owocowy.